Typ nabídky

Minimální mzda

Strážník Městské policie Jablonec nad Nisou

referenční číslo: B-2018-01854/02-74148 | aktuálnost: 22.02.2018

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Požadavky:
• státní občanství ČR,
• věk nad 18 let,
• způsobilost k právním úkonům,
• trestní bezúhonnost a spolehlivost,
• tělesná, zdravotní a duševní způsobilost
• a střední vzdělání s maturitou.

Požadujeme

Požadavky:

Nabízíme

Benefity:
• možnost získání bytu,
• stravenky v hodnotě 100 Kč,
• 25 dnů dovolené a 3 dny pracovního volna s náhradou mzdy,
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně,
• po dovršení 12 měsíců pracovního poměru podpora mobility ve výši 400 Kč měsíčně.
Informace k výběrovému řízení poskytne referent administrativy MP Jablonec nad Nisou paní Pavla Knížková, mail: knizkova@mestojablonec.cz, tel.: 725 123 133

Region: Liberecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha