Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu

referenční číslo: B-2018-00507/01-73965 | aktuálnost: 02.02.2018

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

- optimalizace procesu nákupu, tvorba sjednoceného systému nákupu pro síť poboček,
- sledování tržních trendů a vývoje cen ve stavebnictví
Kontakt:
STRABAG a.s., Ing. Romana Šálková, tel. +420 702 182 670, Vrbenská 31, 370 06 České Budějovice
Pracovní pozice je také zveřejněna na:
www. strabag.cz/Kariéra – Burza práce

Požadujeme

- prokazatelná praxe, očekáváme samostatnost, aktivní, inovativní a pružný přístup

Nabízíme

• Stabilní a jistou práci v dlouhodobém horizontu
• Velmi dobré mzdové podmínky, zákonné i dobrovolné příplatky ke mzdě podle kolektivní smlouvy
• Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, možnost rekvalifikace a dalšího vzdělávání

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup