Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníka na obsluhu audiovizuální techniky

referenční číslo: B-2018-02212/01-74170 | aktuálnost: 21.02.2018

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

obsluha techniky při sňatečních a jiných slavnostních obřadech.
jedná se práci vhodnou i pro studenta VŠ, harmonogram práce je sjednáván s dostatečným časovým předstihem, jedná se o práci v rozsahu několika hodin týdně ( svatby se konají v lichý týden v pátek a v sobotu a v sudý týden čtvrtek a v pátek);
- odměna je stanovena částkou 250 Kč/hod;

Požadujeme

výbornou znalost práce na PC, schopnost ovládat moderní audiovizuální techniku, dobré vystupování a komunikační schopnosti, spolehlivost a časovou flexibilitu.
Dohoda o provedení práce

Nabízíme

zájemci se mohou obrátit s případnými dotazy na Mgr. Daniela Nováka, vedoucího oddělení matrik, státního občanství a vnitřní správy ÚMČ Praha 10, tel.– 267 093 552 nebo e mail - danieln@praha10.cz;
- nástup možný ihned;
- nabídky včetně životopisů budou uchazeči zasílat na personální oddělení.

Region: Praha

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění