Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektu

referenční číslo: B-2017-25242/03-72846 | aktuálnost: 10.10.2017

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Požadujeme

Minimálně střední nebo vysokou školu – technického zaměření (strojírenství výhodou ), 1 – 2 roky praxe vítána, schopnost vedení projektu, aktivní znalost jednoho světového jazyka (nejlépe AJ), technické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů, zkušenost s vedením týmu, znalost SAP výhodou, ochotu se dále vzdělávat, flexibilitu a zodpovědnost, komunikativnost, ochota cestovat, samostatnost..

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení, zajímavou práci v perspektivní firmě, další profesní a jazykový rozvoj, kariérní růst, moderní technologie, zahraniční stáže, závodní stravování, vlastní zdravotní středisko, benefity, ubytování, bytová výstavba, zázemí stabilní firny. Nástup: ihned nebo podle dohody, region: Vysočina + celá ČR.

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství