Typ nabídky

Minimální mzda

Technik tepelných zdrojů

referenční číslo: CAB-35578-77428 | aktuálnost: 09.07.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Technik tepelných zdrojů T se znalostí výměníkových stanic a plynových kotelen

Požadujeme

SŠ vzdělání nebo vyučen v technickém oboru + 3 roky praxe podmínkou, ŘP skup. B, služební vozidlo k dispozici, znalost práce na PC, časová flexibilita, bezúhonnost. Mzda 25 000 – 30 000 Kč. Předpokládaný nástup 1.10.2019. Profesní životopis zašlete na e-mail: kontakt-personalniodd @email.cz. Informace na tel. 261 213 025-7 paní Mužíková.

Nabízíme

Služební vozidlo k dispozici. Mzda 25 000 – 30 000 Kč. Předpokládaný nástup 1.10.2019. Profesní životopis zašlete na e-mail: kontakt-personalniodd @email.cz. Informace na tel. 261 213 025-7 paní Mužíková.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika