Typ nabídky

Minimální mzda

Laborant vakuového povrstvování optických prvků

referenční číslo: B-2018-01649/02-74134 | aktuálnost: 21.02.2018

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Životopisy zasílejte k rukám sl. Anety Válkové na
e-mail: avalkova@crytur.cz nebo doručte na adresu
CRYTUR, spol. s r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov
• kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů) • manipulace s citlivými výrobky a materiály •obsluha vakuových aparatur pro přípravu vrstev • práce v laboratoři

Požadujeme

• středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření • manuální zručnost a pracovitost
• zodpovědnost, pečlivost a trpělivost • schopnost organizovat si vlastní práci • schopnost spolupráce • odolnost vůči stresu

Nabízíme

- Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt
s nejmodernějšími standardy
- Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
- Seznámení s řadou moderních postupů
- Možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje
- Přátelské pracovní prostředí, profesionalita
- Odpovídající platové ohodnocení
- Každoroční zvyšování mezd
- Vývojářské pozice umožňují flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Životní pojištění

Region: Liberecký kraj

Obor: Věda a výzkum