Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušená/ý účetní v zavedené výrobní společnosti

referenční číslo: 42421 | aktuálnost: 05.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost s více jak 40 letou zkušeností s výrobou systémů pro manipulaci, přijme do svého účetního týmu zkušenou/ného účetní/ho se systematickým myšlením. Díky celosvětovému působení společnosti budete mít možnost získat znalosti zahraničních účetních standardů a zároveň využít při své práci angličtinu.
Zajištění integrity účtů hlavní knihy společnosti Odpovědnost za rozdělení každodenních účetních operací (např. AR, AP, GL) mezi členy týmu Zpracování včasných a úplných účetní výkazů podle českých a německých účetních standardů Koordinace a spolupráce na procesu měsíční uzávěrky podle českých a německých účetních standardů Příprava výkazů o DPH Vypracovávání a zavádění různých účetních postupů Komunikace s daňovými poradci Spolupráce s interními i externími auditory při finančních a provozních auditech

Požadujeme

Vysokoškolský titul v oboru financí Angličtina na úrovni B2, budete komunikovat s německou centrálou a vedením, případně s klienty z celého světa Víte, co obnáší pozice Senior účetní, protože máte alespoň 3 roky praxe na pozici vedoucího účetního/nebo 1 rok na pozici hlavního účetního v mezinárodní společnosti Dobré znalosti MS Office a zkušenosti s komplexním účetním systémem, budou vašimi denními pomocníky Důkladná znalost finančních a regulatorních požadavků na dodržování předpisů, kterou by měl každý senior účetní mít Oceníme znalost německých účetních standardů, protože máme německé majitele společnosti. Ale nevadí, když je nebudete znát. Schopnost identifikovat a řešit problémy, které se při práci s čísly mohou objevit Schopnost delegovat pracovní odpovědnost a silné interpersonální dovednosti, vzhledem k tomu, že budete součástí týmu kolegů

Nabízíme

Stabilního zaměstnavatele 5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek na penzijní připojištění Mobilní tarif Práci v mezinárodním prostředí Rodinné pracovní prostředí Jazykové kurzy Přístup na ostatní vzdělávací kurzy Parkování v areálu společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví