Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotního laboranta/ku/ pro laboratoř klinické imunologie pro příjem materiálu

referenční číslo: 6022603af1428d35ea2ad9d3 | aktuálnost: 25.07.2023

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, Praha 2, Na Slupi 4 přijme:

Popis pozice:

Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 Sb.

Nástup  dle  dohody. (vhodné i pro důchodce)

Pracoviště bez pohotovostních služeb, pracovní doba 7.30-16.00 hod.

Platové zařazení podle předpisů pro PO, osobní příplatek. Sociální výhody, možnost stravování, penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Pracoviště v centru města.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na shora uvedenou adresu, případně e-mailem na adresu: putova@revma.cz. resp. personalni@revma.cz.

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování