Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Zástupce/zástupkyně mistra v kvalitě

referenční číslo: 20431 | aktuálnost: 04.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený operátor ve výrobě nebo v kvalitě a máte zkušenost s vedením týmu? Láká vás možnost dále profesně růst?

Pokud ANO zašlete nám svůj životopis!

Obsazujeme pozici ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ MISTRA V KVALITĚ

Náplň práce

  • zastupování a podpora mistra s řízením směny
  • kontrola a dohled nad kvalitou ve výrobě
  • vedení administrativy a dokumentace
  • zaškolování nových kolegů/kolegyň
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

  • minimálně výuční list nebo maturitní zkoušku
  • zkušenosti z pozice kvalitáře ve výrobě
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • znalost MS Office – Excel

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelný růst finančního ohodnocení
  • pololetní odměny a další finanční ohodnocení
  • zajištěné stravování a další benefitní programy
  • možnost dalšího hrazeného vzdělávání
  • délku směny 7,5 hodiny
  • pracoviště Plzeň - město

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba, Strojírenství