Typ nabídky

Minimální mzda

Zástupce mistra elektroúdržby (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 34626 | aktuálnost: 08.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro tradiční českou společnost? Baví vás zajímavé výzvy? Dejte nám o sobě vědět!

Tradiční česká společnost hledá nového člena týmu do divize potravinářství na pozici:
ZÁSTUPCE MISTRA ELEKTROÚDRŽBY (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Elektroúdržba celého závodu (opravy akutních závad,...)
  • Preventivní údržba strojů a všech zařízení
  • Vedení a správa dokumentů týkajících se strojů, vybavení a budovy
  • Objednávání a řízení činnosti externích firem
  • Komunikace napříč odděleními a dalšími závody
  • Zástup za vedoucího (plánování směn, meetingy, tvorba reportů)

Požadujeme

  • Platnou vyhlášku 50 §6
  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s údržbou a servisem
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Zkušenost s vedením lidí (výhodou)
  • Znalost práce s MS OFFICE (Excel, Word)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, komunikační znalosti

Nabízíme

  • Zázemí tradiční české společnosti
  • Mzdové bonusy a prémie za pracovní výročí
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní vzdělávání
  • Množství atraktivních benefitů
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: 25 minut od Hradece Králové

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl