Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis pro coca-colu

referenční číslo: 13-6-398718 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si práci? Tak na co ještě čekáš :)
Nastartuj svou kariéru ve společnosti se světoznámým brandem! Pošli nám svoje CVčko ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

* Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
* Řešení jejich požadavků, příjem a úpravy objednávek + zadávání těchto informací do SAPu (na to Tě proškolíme)
* Zjišťování potřeb zákazníků
* Vyplňování dotazníků spokojenosti
* Komunikace s kolegy v terénu
* Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
* A v neposlední řadě usmívat se a podílet se na budování image Coca-Coly na trhu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko Ti nabízí:
Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: pondělí - pátek, max. do 17:00, 40 hodin týdně
Smlouva: na dobu 1 roku
Lokalita: Praha 9
Mzda: základ 22 000 Kč + bonus 7 000 Kč za 100% plnění, ti nejlepší mohou na bonusech získat až 11 500 Kč

Požadujeme

* Minimálně středoškolské vzdělání
* Praxe v oblasti komunikace se zákazníky
* Klientský přístup
NEVYŽADUJEME ZNALOST ANGLIČTINY

Nabízíme

* Dotované stravování
* 1 týden dovolené navíc
* Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
* Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)

Mzda: 22 000 - 33 500 Kč / měsíc

Region: Praha, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy