Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis | automotive, Ostrava

referenční číslo: 42249 | aktuálnost: 24.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Klient v oblasti automotive hledá do Ostravy schopného kandidáta/kandidátku, který/á již má zkušenosti z logistiky, zákaznického servisu (stačí komunikativní angličtina) nebo z nějaké administrativní pozice (zde potřebujeme angličitnu i němčinu). Čeká vas dennodenní komunikace se zákazníky a správa interích dat v systémech. Těště se na výborný kolektiv, odpovídající mzdu a další benefity.
jednání se zákazníky po celém světě v AJ/NJ - komunikace na denní bázi zpracovávání objednávek a požadavků, zadávání ceníky do systému zajištění včasného dodání výrobků ve správné kvantitě řešení reklamací práce s interními systémy komunikace s oddělením logistiky, výroby a plánováním práce v týmu

Požadujeme

komunikativní znalost AJ (případně také NJ) zkušenost ve výrobní společnosti, nejlépe automotive na oddělení zákaznického servisu nebo logistiky (v případě němčiny, jen výhodou) dobrá znalost MS Excel odolnost vůči stresu dobré organizační dovednosti

Nabízíme

adekvání mzdu  13. plat každoroční valorizace mzdy dobrá dostupnost do práce (MHD nebo i autem) výborný kolektiv, přátelská atmosféra na pracovišti flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek do Cafeterie (voucher na kulturu, zdraví a dovolenou) možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu čisté pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní