Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznická Kvalita | Automotive

referenční číslo: 42077 | aktuálnost: 09.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš praxi v kvalitě a hledáš novou výzvu? Preferuješ prostředí větší výrobní automotive společnosti, kde se ti dostane spravedlivého ohodnocení a možnosti růstu? Pak určitě čti dál!
Vedení celého reklamačního procesu s dodavateli (zahájení, rozhodování, sledování pomocí 8D reportů atd.) Shromažďování klíčových aspektů analýz a příprava lessons learned pro nové projekty, blokace nevyhovujících dodávaných dílů, Auditování dodavatelů a návštěvy dodavatelů v rámci prověřování nápravných opatření Implementace specifických standardů a požadavků zákazníka v závodě dodavatele Sledování cílů kvality dodavatelů a implementace nezbytných nápravných opatření v jednotlivých oblastech, v případě nutnosti eskalace Spolupráce s centrálním ASQE

Požadujeme

Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive výhodou (Tier 1, Tier 2) Znalost výrobních procesů a technologií Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, znalost pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka Nutná znalost MS Office, SAP výhodou Vysoká míra asertivity a schopnost řešení konfliktních situací, skvělé vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, odolnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od vašich předchozích zkušeností a představ. V balíčku obecných benefitů na vás pak čeká týden dovolené navíc, obědy za pár korun ve firemní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, příspěvek na Multisport kartu a další skvělé benefity, které vám firma ráda představí na osobním pohovoru.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl