Typ nabídky

Minimální mzda

Warehouse Manager

referenční číslo: 41286 | aktuálnost: 08.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobního závodu na Pardubicku hledáme zodpovědného Warehouse Managera. V rámci závodu budete mít kompletní odpovědnost za procesy a lidi ve skladu. Pokud se nebojíte dalšího kariérního růstu, pak je to příležitost pro Vás.
Odpovědnost za skladové hospodářství Material flow ve výrobě Vedení teamu teamleaderů (směnových mistrů) Spolupráce na zavádění nových projektů LEAN, produktivita a efektivita ve skladu

Požadujeme

Praxe na podobné pozici v Automotive
Nutná AJ

Nabízíme

Zajímavou pracovní náplň Další kariérní růst Balíček benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Doprava, logistika