Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový konstruktér strojů pro manipulaci

referenční číslo: 41268 | aktuálnost: 08.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která je předním výrobcem manipulačních ramen do lisoven, karosáren, svařoven a dalších provozů hledáme vývojového konstruktéra. Množství atraktivních projektů a i charakter činnosti firmě zajišťuje stabilitu a tím i zajímavé uplatnění pro jednotlivé uchazeče o zaměstnání.
Návrh a vývoj nových produktů v oblasti toolingových systémů (Průmysl 4.0) Návrh testovacích zařízení, analýza experimentálních výsledků Budování knowledge-base v rámci mezinárodního prostředí Optimalizace stávajících produktů Komunikace s vývojovými teamy po celém světě

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání – strojní zaměření  Zkušenost s 3D konstrukčním systémem (AutoCad, Solidworks), bez toho se v této práci neobejdete Pokročilá znalost MS Office Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou), budete komunikovat se zahraničními kolegy Prakticky založený člověk se zkušeností s konstrukcí strojů a zařízení

Nabízíme

Práci v mezinárodním prostředí Zázemí stabilní společnosti Smlouvu na dobu neurčitou Možnost práce na Home-office Flexibilní pracovní dobu Služební telefon Stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl