Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr (JavaScript, C#, C++, HTML5)

referenční číslo: 42436 | aktuálnost: 05.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro vývojovou společnost specializující se na automatizační software, hledáme vývojové inženýry, kteří by se chtěli stát součástí firmy působící v mezinárodním prostředí. Pokud jste medior/senior v oboru, který hledá nové pracovní uplatnění, ráda vám o nabízené pozici sdělím veškeré informace.  Možnost práce na HO. Nástup možný ihned.
Vývoj a údržba v oblasti automatických testů, vývoj a údržba testovacích nástrojů Programování v C#, C++, JavaScript a HTML5 Práce v týmu 5-10 lidí (mezinárodní projekty)  Možnost získání samostatných projektů a vedení vlastního týmu

Požadujeme

Znalost principů programování, zkušenost s C#, C++, JavaScript a HTML5, MS SQL Server  Znalost AJ na komunikativní úrovni (online meetingy s kolegy ze zahraničí)  Výhodou je specializace v oborech softwarového inženýrství, kybernetiky, operačních systémů, datové komunikace, mobilní a webové aplikace, umělé inteligenci, 2D/3D počítačové grafiky

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba  Možnost práce na Home Office  Týden dovolené navíc   5 sick days  Floating holidays – 12 dní placených svátků v roce  Firemní akce   Benefitní systém - záleží na vás, jakým způsobem benefity využijete
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj