Varroc Lighting Systems, s.r.o.

VÝVOJOVÝ ELEKTRONIK - SENIOR

referenční číslo: 58ddf5a0a5ad953763507bd9

Náplň práce

Popis činnosti:

  • je zodpovědný za vývoj elektronických komponentů
  • projektová spolupráce s týmy optické a mechanické konstrukce na vývoji osvětlovacích systémů s LED
  • práce v mezinárodním týmu elektroniky
  • tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka
  • komunikuje a prezentuje výsledky vývoje zákazníkovi
  • řeší technické otázky s dodavateli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního směru
  • praxe v oblasti návrhu elektronických obvodů nebo 3D modelů minimálně 5 let
  • velmi dobrá znalost nástrojů pro návrh  elektronických obvodů (Altium, OrCAD, Eagle, apod.) nebo jejich 3D modelování (CATIA apod.)
  • orientace v problematice osazovaní a výroby desek plošných spojů
  • anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
  • samostatnost, flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • příspěvek na stravování
  • variabilní bonusový systém
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita