Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář SW pro MCU v c/c++

referenční číslo: 1614878316 | aktuálnost: 30.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti vývoje a výroby pro zákazníky z různých průmyslových odvětví jako jsou ultralehká letadla, plošinové systémy, telematika a další, ale také aktivně rozvíjí portfolio vlastních výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář SW pro MCU v C/C++.

Náplň práce:

  • programování MCU v C
  • používané typy MCU: PIC16, PIC18, ARM Cortex-M0, AVR
  • vývoj v IDE například MPLAB X pomocí toolchainu XC8, XC32
  • průběžné verzování zdrojáků ve verzovacím systému GIT
  • analýzy zadání a požadavků zákazníka na SW
  • analytické návrhy koncepce SW dle el. schémat a zadání
  • v SW bývají např.: sběrnice UART, SPI, I2C, RS485, CAN atd., čtení a ovládání GPIO, PWM řízení motorů, displeje (znakové, grafické)

Požadujeme:

  • zkušenosti s vývojem SW pro MCU v C/C++
  • tvůrčí myšlení, nebát se přijít s vlastním nápadem, myšlenkou, názorem
  • alespoň základní orientaci ve schématech a HW
  • alespoň pasivní AJ (čtení dokumentace MCU atd.)

Nabízíme:

  • kreativní a různorodou práci na zajímavých projektech, možnost rozvíjet dovednosti
  • příspěvek na stravování
  • Sodexo a Flexi Pass CARD
  • ovoce a káva na pracovišti zdarma
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice v případě potřeby
  • nástup možný od 01.03.2023
  • hrubá mzda 45 000 - 60 000 Kč
  • místo pracoviště: Uherské Hradiště

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Uherské Hradiště,

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování