Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář řídících jednotek

referenční číslo: 37923 | aktuálnost: 21.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte chuť podílet se na vývoji nových technologií v odvětví osvětlovací techniky automobilového průmyslu? Víte, jak se programuje mikrokontroler?
Hledáte firmu, která Vás vezme hned po škole nebo jen chcete změnu? Těším se na vaše životopisy!

Náplň práce

  • Budete součástí týmu, který vyvíjí nové technologie
  • Budete programovat (řídící jednotky)
  • Pracovat a vytvářet testovací dokumentaci
  • Budete součástí mezinárodního týmu (je třeba angličtina) programátorů a návrhářů elektro
  • Budete řešit přípustné limity a parametry
  • Pokecáte si s různými dodavateli
  • Pomůžete určit testovací sekvence pro kontrolu funkčnosti elektroniky u úplného konce výroby
  • Budete ten, kdo vyvíjí testovací zařízení

Požadujeme

  • VŠ informatika nebo elektronika
  • Znalost elektroniky a hardwarově orientované myšlení při programování jsou nutností
  • Znalost systémů řízení a verzování pro vývoj softwaru
  • Domluvit se anglicky (nemusí být plynně, ale domluvit se)
  • Znalosti komunikačních protokolů LIN, CAN, CAN FD, Ethernet, HDMI, LVDS, SPI, UART a nástrojů pro jejich ovládání a analýzu jako je CANoe
  • Vědět něco ohledně testování elektronik a architektur mikrokontrolerů
  • Zkušenosti s programováním v jazycích C / C++ a Assembleru

Nabízíme

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 65000 Kč + bonusy
  • Zázemí stabilní společnosti a možnost se naučit práce s moderními technologiemi
  • Kariérní podpora a růst
  • Mnoho dalších finančních příspěvků!
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené + sick day
  • Příspěvek v případě přestěhování až 50000 Kč do první výplaty
  • Příspěvek na stravování, na dojíždění, na penzijko, sport a kulturu, zdraví
  • Pružná pracovní doba
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Bonusy v závislosti na výkonech
  • Odborné vzdělávání
  • Kdo má děti, pomůžeme s hlídáním
  • Cafeterie
  • Podpora i od lékařů
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 35 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina