Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní seřizovač (30–40.000 Kč) Praha-východ

referenční číslo: 29505 | aktuálnost: 04.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vyučen/a v technickém oboru a máte zkušenosti se seřizováním nebo údržbou linek či CNC strojů? Máte nadšení pro techniku a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete být součástí perspektivní mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Celosvětová výrobní společnost působící v oblasti automotive přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ (30–40.000 Kč) Praha-východ

Náplň práce

  • Zajišťování plynulého chodu výrobních linek
  • Vedení dokumentace o údržbě a funkci zařízení
  • Provádění preventivní údržby
  • Informování o potřebě náhradních dílů a vedení odpisů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Praxi na pozici seřizovače výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost programováni CNC výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Možnost využít svozovou dopravu
  • Příspěvek na stravování, závodní kantýnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Brandýs nad Labem
  • Datum nástupu: IHNED

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba