Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní rozpočtář/ka přípravář/ka

referenční číslo: 1622659319 | aktuálnost: 24.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stavební společnost, která rekonstruuje, staví a má před sebou velké projekty, se kterými potřebuje pomoci. Zakládá si na kvalitě, preciznosti a férovém jednání napříč firmou. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Výrobní rozpočtář/ka / přípravář/ka.

Náplň práce:

  • Příprava rozpočtů
  • Kontrola výměr projektových dokumentací
  • Vedení výběrových řízení pro subdodavatele materiálů a prací
  • Příprava podkladů pro realizační tým
  • Správa subdodavatelských smluv a dokumentů
  • Příprava podkladů pro uzavření SoD vč. dodatků a změnových listů
  • Supervize veškerých nákladů a výsledků stavby v souladu s rozpočtem
  • Evidence dokladů k předání díla objednateli a ke kolaudaci

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • Orientaci v aktuálních cenách materiálů a prací
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost programů MS Office
  • Znalost rozpočtových programů výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Chuť učit se a rozvíjet se
  • Preciznost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Atraktivní zázemí moderní kanceláře v centru Prahy
  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • Vedle patřičného honoráře také na finanční odměny za splněné cíle
  • Týden dovolené navíc, 3 sickdays, možnost homeoffice
  • Kafeterie
  • Práce je na plný úvazek
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo pracoviště Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova