Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní ředitel

referenční číslo: 1602146563 | aktuálnost: 05.01.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, společnost specializující se na zpracování plastu vstřikováním a na výrobu vysoce kvalitních komplexních produktů a systémů v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Výrobní ředitel.

Náplň práce:

  • Organizace výroby v podniku
  • Zajištění dostatku výrobních prostředků v odpovídajícím technickém stavu
  • Zajištění dostatku zaměstnanců na pracovišti
  • Zajištění dostatku potřebných materiálů, pomocných látek
  • Vedení podřízených pracovníků
  • Optimalizace podnikových procesů
  • Spolupráce na Wertanalýzách a auditech
  • Organizace logistických chodů
  • Dodržení a prosazení hospodářských úkolů a cílů
  • Dodržení termínových a nákladových cílů
  • Zajištění včasného a jakostním normám odpovídajícího zpracování výrobních zakázek, zajištění nutných výrobních výkonů (také o víkendech)
  • Prosazování platných zákonných ustanovení a předpisů dle obchodního a pracovního práva, stejně jako prosazování technicko-bezpečnostních předpisů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe min. 5 let v oboru automotive
  • Aktivní znalost anglického jazyka, výhodou německý jazyk
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Samostatné jednání
  • Flexibilita, rozhodnost, umění se prosadit, přirozená autorita
  • Profesionální přístup k práci
  • Zkušenosti s technologií vstřikování plastů výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a středně velké společnosti
  • Odpovídající a velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Roční/pololetní prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování, možnost závodního stravování
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Různé společné akce
  • Místo výkonu práce: Písek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Písek,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management, Výroba, průmysl

Profese: výrobní ředitel/manažer, ředitel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování