Typ nabídky

Minimální mzda

Výpomoc v účetním oddělení - možnost dlouhodobé spolupráce!

referenční číslo: 42441 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobou a stabilní brigádu? Nebo jen možnost přivýdělku na pár měsíců? Orientujete se v základních účetních dokladech? My hledáme kolegyňku/kolegu do účetního oddělení - spolupráce na DPP nebo DPČ dle Vašich časových možností - na všem se domluvíme! Ideální pro studenty VŠ, maminky - účetní na RD apod. Místo výkonu práce jsou Dolní Ředice Náplň práce: třídění faktur párování faktur k objednávkám, dodacím listů atd. zadávání dokladů do systému další administrativní práce v rámci oddělení

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické výhodou) základní orientace ve fakturaci práce na PC pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

úvazek dle Vašich možností (pár hodin každý den či jen některé dny v týdnu - dle domluvy) možnost dlouhodobější spolupráce odměnu dle Vašich zkušeností (170 - 200Kč/hodinu) bezplatné parkování přímo v areálu firmy   Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a zavolejte mi, popř. rovnou zašlete životopis přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 170 - 200 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Brigáda