Typ nabídky

Minimální mzda

Vstřikolisař - seřizovač

referenční číslo: 18896 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s prací na vstřikolisu, rádi se vzděláváte v technických oborech a hledáte novou příležitost pro uplatnění svých již získaných zkušeností? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

VSTŘIKOLISAŘ - SEŘIZOVAČ

Náplň práce

  • seřizování lisu na vstřikování plastů a předání operátorům výroby
  • příprava, kontrola a výměna forem
  • vedení dokumentace související s chodem strojů a bezpečností pracovníků
  • zodpovědnost za kvalitu výroby
  • práce v třísměnném provoze

Požadujeme

  • vyučení/SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxi na vstřikolisu
  • zodpovědnost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • nástupní plat odpovídající praxi a dovednostech uchazeče
  • navýšení platu po zkušební době v závislosti na pracovních výsledcích
  • roční odměnu v závislosti na splnění plánovaného zisku - 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)

Místo výkonu práce: okres Přerov

Mzda: 23 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba