Typ nabídky

Minimální mzda

Vrchní referent/rada, Oddělení rozpočtu a příjmových operací, Odbor ekonomický

referenční číslo: 64256f8c5d5f09a7c603ced2 | aktuálnost: 30.04.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „Vrchní referent/rada, Oddělení rozpočtu a příjmových operací, Odbor ekonomický“.

Náplň práce

  • shromažďování údajů a data o finančních potřebách jednotlivých organizačních útvarů,
  •  řešení rozpočtových opatření,
  •  provádění rezervací finančních prostředků dle žádostí,
  • spolupráce na zpracování zpráv s rozborem stavu čerpání finančních prostředků,
  •  zabezpečování provádění řídící kontroly uskutečňovaných výdajů SPÚ na základě předložených  dokladů,
  • evidence pověření k výkonu funkce příkazce operace, správce rozpočtu a hlavního účetního, zajišťování aktualizací

Požadujeme

  • minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru), pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk,
  • znalost MS office
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

Místo pracoviště: Husinecká 1024/11a, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi