Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí týmu mzdových účetních (AŽ 58.000 KČ)

referenční číslo: 44501 | aktuálnost: 24.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro náš skvělý tým mzdových účetních hledáme teamleadera, který rozumí mzdové problematice a umí motivovat. Nehledáme kontrolora, hledáme partnera.

Náplň práce

  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců závodu
  • Reporting vedení
  • Jednání s institucemi a úřady, spolupráce na auditech a kontrolách
  • Vedení týmu mzdových účetních, přidělování a následná kontrola práce

Požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Výborná znalost mzdového účetnictví
  • Orientace v zákonech souvisejících s výkonem dané práce
  • Klidnou milou a systematickou osobu, co si umí určit priority

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Cafeterie
  • Dotované stravování
  • Výhodný tarif
  • Sportovní vyžití a vzdělávání zdarma
  • Benefity za věrnost, životní jubilea
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo výkonu práce Jihlavsko

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika