Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí technik FVE systémů (65-85.000 KČ)

referenční číslo: 38038 | aktuálnost: 18.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s FOTOVOLTAICKÝMI SYSTÉMY? Hledáte novou pracovní výzvu a přátelský kolektiv? Vyhovuje Vám malá, ale rychle rostoucí firma, která se zabývá výstavbou a provozem fotovoltaických elektráren? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:
VEDOUCÍ TECHNIK FVE SYSTÉMŮ (65-85.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení skupiny techniků (organizace práce, atd.)
  • Zodpovědnost za realizaci celé zakázky - včas a v požadované kvalitě
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Dohled nad přípravou realizace a instalace FVE
  • Opravy a servis fotovoltaických měničů a solárních parků
  • Dohled nad instalací a konfigurací dobíjecích stanic pro elektromobily
  • Služební cesty v rámci Jihomoravského kraje

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe ve fotovoltaice
  • Zkušenost s vedením podřízených zaměstnanců
  • Znalost AJ - min B1 úroveň
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Znalost MS OFFICE
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Kvartální odměny za splněné zakázky
  • Příplatky za přesčasy
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Mobil telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Přátelské pracovní prostředí
  • A mnohé další
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo pracoviště: Rajhrad + JMK

Mzda: 65 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Telekomunikace, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl