Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí směny ve skladu - 2 směny

referenční číslo: 40738 | aktuálnost: 15.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti logistiky a skladového hospodářství? Vedli jste již tým lidí a domluvíte se alespoň trochu anglicky? Pakliže k tomu umíte řídit i VZV, jste tím, koho hledáme!   Nabídka je vhodná především pro ty, co se chtějí do budoucna kariérně posouvat. Pakliže ukážete svůj potenciál, bude na Vás čekat post vedoucího skladu.
vedení týmu lidí sledování objednávek a stavu zásob sledování přijímacího procesu plánované naskladnění – sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu podávání zlepšovacích návrhů udílení pokynů podřízeným s cílem zabránit chybám v pracovním procesu kontrola počtu objednávek, jejich obsahu a porovnání s dostupnými kapacitami denní a týdenní kontrola klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)

Požadujeme

praxe na obdobné pozici s potenciálem růstu na vedoucího skladu znalost anglického jazyka - schopnost se domluvit analytické a koncepční myšlení proaktivní přístup znalost administrativních a logistických procesů znalost systému řízení skladových zásob (WMS) průkaz VZV a zkušenost s manipulační technikou: VZV, retruck, čelní vozíky atd.

Nabízíme

13. plat stravenky v hodnotě 130,- týden dovolené navíc 5 sick days lidského a vstřícného nadřízeného kompletní zaškolení příspěvky do cafeterie (po 1. odpracovaném roce měsíční příspěvek 1000,-, po 2. roce 2000,- po 3. roce 3 000,- atd.) příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika