Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí směny

referenční číslo: 41945 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta obsazujeme pozici Vedoucí směny. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte novou výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
vedení zaměstnanců ve výrobě řízení efektivity zaměstnanců na směně  spolupráce s vedoucím linky v oblastech výcviku zaměstnanců a bezpečnosti práce zajišťování realizace nápravných opatření k prevenci odchodu neshodných výrobků k zákazníkovi  zodpovědnost za bezproblémový chod na pracovišti

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti znalost práce na PC přirozená autorita, schopnost pracovat pod stresem ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

mzda 40-50 000 Kč odměny ke mzdě příspěvek na dopravu příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění týden dovolené navíc flexi passy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 53 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl