Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí (kovovýroba)

referenční číslo: 41912 | aktuálnost: 11.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu specializující se na kovovýrobu hledáme vedoucího projektů/kalkulanta.

Máte zkušenosti z pozice kalkulanta výroby?
Chtěl/a byste být součástí stabilní společnosti?
Chtěl/a byste mít kontrolu nad veškerými vnitropodnikovými projekty v rámci firmy?   Pokud ano, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Cenové kalkulace výrobkůi  Zajištění vnitropodnikových projektů (rozšiřování výroby, přístavby, komunikace s projektanty a dalšími orgány potřebnými pro plánované přestavby) Komunikace s kolegy ze zahraničí (denní telefonická nebo písemná komunikace v německém jazyce)

Požadujeme

Německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace) Zkušenosti s cenovou kalkulací z výrobní společnosti Orientace ve výkresové dokumentaci  Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění  Příspěvek na dopravu Stravenkový paušál  Vánoční prémie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl