Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí personálního oddělení (55-65.000 KČ)

referenční číslo: 37847 | aktuálnost: 17.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro výrobní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ. Máte zkušenosti s vedením týmu? Jste zkušení v komunikaci a kooperaci s mistry, výrobními a technickými pozicemi? Výborně, tak zareagujte!!

Výrobní společnost hledá posilu na pozici VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ (55-65.000 KČ)

Náplň práce

  • vedení týmu
  • kontrola plnění úkolů členů týmu
  • náborový proces
  • zastřešení nástupních a výstupních dokumentů
  • spolupráce s kolegy ve výrobě
  • kooperace s agenturami
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi ve vedení týmu
  • praxi v personalistice
  • orientaci na trhu práce

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • roční odměny
  • možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace
  • lokalitu: 15min od Plzně

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR