Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení právní podpory

referenční číslo: 1611997682 | aktuálnost: 28.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ústřední správní úřad, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení právní podpory.

Vaše náplň práce:

  • Metodické vedení podřízených pracovníků, zadávání úkolů a hodnocení jejich plnění
  • Zastupování úřadu v soudních řízení a žalobách proti rozhodnutí vydaných v dotačním řízení před Městským soudem v Praze a Nejvyšším správním soudem, včetně zpracování vyjádření k žalobám a dalších dokumentů
  • Zpracování připomínek k materiálům legislativní i nelegislativní povahy v působnosti jiných ústředních správních úřadů, pokud je úřad účastníkem meziresortního připomínkového řízení
  • Zpracování právních stanovisek k rozhodnutím vydaným úřadem v oblasti dotací
  • Připomínkování interních dokumentů úřadu, zejména návrhů rozhodnutí a usnesení vydaných v dotačním řízení
  • Zpracování výkladů stanovisek k právním předpisům
  • Stanovení obecných postupů aplikace právních předpisů
  • Zpracování připomínek k návrhům vnitřních předpisů a tvorba vnitřních předpisů spadající do gesce Oddělení právní podpory
  • Zpracování rozhodnutí, kterým se odmítá žádost o poskytování informace dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů

Očekáváme:

  • Ukončené VŠ magisterské vzdělání v oboru práva
  • Praxi v oboru práva
  • Zkušenosti s dotačním řízení velkou výhodou
  • Zkušenosti s vedením 4členného týmu
  • Dobrou orientaci v legislativě
  • Spolehlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve veřejné sféře
  • Služební poměr na dobu neurčitou (podmíněno vykonáním úřednické zkoušky z oborů služby: 1. Finance a 9. Školství, mládeže a tělovýchova)
  • Pružnou pracovní dobu – pevná část 9:00 - 14:00h
  • Profesní a jazykové vzdělávání – odborné kurzy dle Vašich individuálních preferencí hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna + 1 den k zařízení osobních záležitostí
  • Až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům
  • Možnost občasné práce z domova
  • Plně hrazenou MultiSport kartu + možnost zakoupení doprovodné karty pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Služební místo zařazené ve 14. platové třídě dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. (rozpětí – 34 840 Kč – 51 530 Kč dle započitatelné praxe)
  • Příplatek za vedení 11 710 Kč
  • Možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době (půl roku)
  • Kanceláře: Praha 9 – Vysočany (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 62 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Profese: právník, vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova