Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí nových projektů (60-80.000 Kč)

referenční číslo: 37355 | aktuálnost: 20.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás řídit nové projekty ve výrobní společnosti? Plánovat, podporovat a motivovat tým? Mluvíte anglicky? Pošlete nám životopis!!! na pozici VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ (60-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Realizace nových projektů
  • Plánování, řízení a koordinace projektů
  • Koordinace, vedení a podpora týmu projektových vedoucích
  • Analýzy a nápravná opatření, inovace a realizace
  • Rozvoj a školení
  • Sledování výkonnosti a reporting

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením projektů v automotive výrobě
  • Koordinaci min. 2 projektů v automotive od A-Z
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli)
  • Efektivní vedení týmu
  • Schopnost předávat informace

Nabízíme

  • Měsíční bonus
  • 13. plat
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • 25 dní dovolené
  • Plně dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Cafeteria
  • Lokalitu: Žatec

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství