Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí marketingu

referenční číslo: 1606495443 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, dceřinou společnost švýcarského koncernu, která patří k technologické a designové špičce v oboru designových radiátorů a komfortního větrání s rekuperací tepla, hledáme pro dynamicky se rozvíjející české zastoupení vhodného kandidáta na pozici Vedoucí marketingu.

Náplň práce:

  • Vytvoření a realizace marketingové strategie, správa marketingového rozpočtu
  • Řízení a realizace rozmanitých marketingových aktivit ve spolupráci s mezinárodním oddělením marketingu, agenturami a kolegy obchodníky
  • Digitální marketing – implementace nových webových stránek a jejich správa, kampaně výkonnostní, na sociálních sítích, e-mailingy
  • Zajištění prezentace na veletrzích, PR komunikace, reklama, tvorba katalogů, newslettery

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Schopnost řídit různorodé marketingové aktivity a spolupráci s agenturami
  • Zkušenosti v oblasti marketingu, ideálně na obdobné pozici
  • Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost, schopnost se učit nové věci, komunikativnost
  • Schopnost komunikovat v angličtině
  • Řidičský průkaz, skup. B

Co Vám nabízíme:

  • Práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Perspektivní zaměstnání v českém zastoupení švýcarské firmy
  • Osobní rozvoj, spolupráce s odborníky ze zahraničního centrálního marketingu a jiných zemí
  • Přátelská, pozitivní atmosféra menší firmy
  • Možnost se vzdělávat a účastnit marketingových kurzů
  • Notebook, iPhone
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce na home office
  • Zajímavé platové ohodnocení, osobní prémie,
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Sezimovo Ústí, okr. Tábor
  • Termín nástupu: od 1. 1. 2023 nebo dle dohody

Máš pocit, že bys nás chtěl poznat? Tak neváhej a napiš, společnost Předvýběr nám zprostředkuje setkání.

Těšíme se na viděnou!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Sezimovo Ústí,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingová strategie, marketingový ředitel/manažer, specialista marketingu, online marketing

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova