Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí klientského servisu

referenční číslo: 16-6-400045 | aktuálnost: 07.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením lidí? Máš přehled v oblasti financí a bankovního sektoru?

Tak to čti dál, protože mám pro Tebe skvělou nabídku.

Co je tvým úkolem na této pozici?

- podílet se na vytvoření celého týmu
- vést, motivovat své podřízené a školit nové členy
- nastavovat procesy v daném týmu, dohlížet na jejich dodržování a pomohát s adaptací nových změn
- udržovat komunikaci napříč společností

Požadujeme

- zkušenost s vedením lidí
- zkušenost z finančního nebo bankovního sektoru
- pozitivní přístup k práci a zkušenost předat jej svým zaměstnancům a ovlivnit tak pozitivně jejich práci a skvělou atmosféru v týmu
- mít zodpovědnost nejen za svou práci, ale i práci svých zaměstnanců

Nabízíme

- Osobní ohodnocení
- Roční bonus
- Multisport karta
- 5 sick day
- 20 dovolené
- kurz anglického jazyka
- Home office po zapracování

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Město Brno, Brno,

Region: Jihomoravský kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita