Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí firemního vzdělávání (Plzeň)

referenční číslo: 45718 | aktuálnost: 03.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní výrobní společnost se sídlem v Plzni hledáme vedoucího firemního vzdělávání. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost pro další profesní rozvoj, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Návrh, rozvoj, implementace a analýza programů pro vzdělávání a rozvoj - celková strategie rozvoje, hodnocení vzdělávacích programů, správa systému vzdělávání Spolupráce s manažery jednotlivých oddělení a HR pro zajištění kvalitních a efektivních vzdělávacích programů Vedení týmu 5 kolegů

Požadujeme

VŠ vzdělání Zkušenost z obdobné pozice alespoň 5 let (výrobní prostředí výhodou) Anglický jazyk na pokročilé úrovni Zkušenost s vedením týmu, kreativní mysl Reprezentativní vystupování, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

Zkrácená flexibilní pracovní doba Možnost kariérního růstu Možnost práce na Home office Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování - závodní stravování Možnost jazykových kurzů Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport