Typ nabídky

Minimální mzda

Vánoční víkendová brigáda na třídění balíků za 165 Kč/hod.

referenční číslo: 40860 | aktuálnost: 05.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné brigádníky na třídění balíků v Plzni na víkendové směny od 6-14 hod. nebo 11-19 hod.  Možnost týdenních záloh!
třídění balíků  skenování čárových kódů a označování zásilek  nakládka balíků

Požadujeme

fyzická zdatnost spolehlivost

Nabízíme

mzda 165 Kč/h  směny v sobotu i v neděli od 11-19 hod., v sobotu na ranní směnu od 6-14 hod. či v pátek na noční směnu od 23-7 hod. práce na dohodu o pracovní činnosti týdenní zálohy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 165 - 165 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda