Typ nabídky

Minimální mzda

Valeo Auto - Seřizovač

referenční číslo: 42412 | aktuálnost: 04.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat v čistém prostředí s moderními technologiemi a podílet se na výrobě dílů pro světové automobilky? S možností třísměnném nebo čtyřsměnném provozu?
seřizování linky nastavení automatických linek podle dokumentace řešení technických problémů v případě poruch manipulace s komponenty zakládání komponentů do linky kontrola kvality produktu vizuální kontrola dodržování standardů Valeo zapisování do QRAPů

Požadujeme

Technické vzdělání ( ŠŠ,SOU) Spolehlivost Týmový duch Manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

Příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční Odměna za doporučení vhodného kolegy 10 000 Kč Půlroční bonus 7500 Kč  Variabilní součásti mzdy závislé na plnění norem až 6000 Kč měsíčně Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč 25 dní dovolené + 5 dní flexi volna Pracovní obuv i pohodlný oděv ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 200 - 30 200 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl