Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář s vyhláškou 50 (35.000)

referenční číslo: 38028 | aktuálnost: 12.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte platnou vyhlášku 50/§5 nebo 6 a zkušenosti s elektroúdžbou strojů a zařízení? Rádi byste pracovali skoro v centru Brna? Tak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Preventivní elektrické a elektronické opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů
  • Zajistit bezpečný chod všech strojů a zařízení
  • Komunikace s externími servisy
  • Na starosti náhradní díly

Požadujeme

  • SOU/ŠŠ elektro obor
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 nebo 6 nutností - platná
  • Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze ve 12hodinových směnách

Nabízíme

  • Čtvrtletní bonusy
  • Věrnostní bonusy
  • Zdarma ochucené nápoje na pracovišti
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce
  • Dárkové balíčky
  • Pracoviště kousek od centra Brna

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl