Typ nabídky

Minimální mzda

údržba strojů a zařízení junior - kvartální bonusy

referenční číslo: 37628 | aktuálnost: 28.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás pořádně šáhnout do stroje a opravit ho? Mechanické závady všeho druhu jsou pro Vás výzvou a nebojíte se jich? Jste vyučen v technickém oboru a baví Vás svařování? Tak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Preventivní a operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Vybrat vhodné náhradní díly
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů

Požadujeme

  • Střední školu nebo vyučení
  • Svářečský průkaz
  • Zkušenosti s manipulační technikou (motorový vozík)
  • Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků
  • Práce ve 12hodinových směnách

Nabízíme

  • Nástupní plat 29.000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Docházkový bonus
  • Příplatek za rychlé zaučení
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Podpora od profesionálních kolegů
  • Možnost platového růstu
  • Zajímavé prostředí slévárny
  • Pracoviště kousek od centra Brna

Mzda: 28 500 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl