Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní - Praha Nové Město

referenční číslo: 1614357463 | aktuálnost: 23.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou stavební společnost, která se zaměřuje na bytovou a rodinnou výstavbu a monolity, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní - Praha Nové Město.

Náplň práce:

  • Zpracování přijatých a vydaných faktur
  • Kontrola přijatých faktur dle smluv a objednávek
  • Přefakturace nákladů na dodavatele
  • Práce s pozastávkami
  • Účtování pokladny
  • Příprava účetních operací pro účetní závěrku
  • Spolupráce se stávající účetní

Požadujeme:

  • Min. SŠ ekonomického směru, VŠ výhodou
  • Práce se systémem Pohoda – podmínkou
  • Praxe výhodou, možné i pro juniory
  • Touha učit se a poznávat
  • Zodpovědnost, preciznost a znalost základů účtování

Nabízíme:

  • Možnost rozvíjet své schopnosti a znalosti
  • Platové rozmezí 35 – 60 000,- dle praxe
  • Možnost zvýšení kvalifikace a kariérního posunu
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Pojištění odpovědnosti
  • Multisport karta
  • Lokalita: Praha – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: fakturant/fakturantka, účetní, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas