Typ nabídky

Minimální mzda

účetní/fakturant s NJ | Vhodné i pro absolventy!

referenční číslo: 42616 | aktuálnost: 04.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímáte se o účetnictví a chcete se v tomto oboru rozvíjet nebo získat první zkušenosti? Zvládnete se bez problému domluvit německy, anglicky nebo francouzsky? Pokud ano, tak čtěte dál a dejte nám o sobě vědět. Pozice je vhodná i pro absolventy!
Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů Spolupráce na závěrkových a reportingových operacích Komunikace v rámci přidělené lokality a s centrálou Další administrativní činnosti Práce v programu SAP

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického směru (výhodou) Zkušenost z účetnictví nebo administrativy (fakturace) Komunikativní znalost jednoho z těchto jazyků: němčina nebo francouzština Práce na PC, znalost SAP výhodou Samostatnost a důslednost

Nabízíme

Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností Stabilní zaměstnání s možností využití jazykových znalostí Týden dovolené navíc Jazykové kurzy Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na Multisport kartu Parkování v centru Liberce zdarma Kafetérie HO
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví