Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tiskař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25872880714 | aktuálnost: 19.04.2024

TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

Tiskař/ka

Upřesňující informace

KO: Veverka Martin, tel.: 731 129 726 - volejte Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: zamestnani@grafico.cz.
Požadujeme ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, zodpovědnost. Praxe na pozici tiskaře minimálně 3 roky.
Pracoviště Opava, nástup možný ihned.
Pracovní doba: 12ti hodinové směny, ranní: 06:00 - 18:00 hod., noční: 18:00 - 06:00 hod. včetně víkendů a svátků. Obědy za 55 Kč/hod, zvýhodněný mobilní tarif.
Náplň práce: obsluha archových ofsetových tiskových strojů. Vyhodnocování kvality tisku a barevnosti. Seřizování a údržba tiskových strojů.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: U Panského mlýna 1438/33, Opava, 74706

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince