Typ nabídky

Tiskař, dobré platové podmínky

referenční číslo: 42023 | aktuálnost: 14.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která je světovým lídrem v oblasti papírových obalů, hledáme šikovného Tiskaře.
obsluha velkoformátového ofsetového tiskového stroje manipulační práce kontrola vyráběné zakázky, vizuální kontrola výrobku práce ve třísměnném a v nepřetržitém provozu (12ti hod.směny)

Požadujeme

dosažené vzdělání SŠ vzdělání nebo praxe v oboru Tiskař fyzická zdatnost je nutností spolehlivost, pracovitost samostatnost, pečlivost ochota učit se novým věcem smysl pro týmovou práci schopnost efektivní­ komunikace

Nabízíme

HPP odpovídající finanční ohodnocení a motivující systém odměňování příležitost pro další profesní i osobní rozvoj závodní stravování 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu multisport karta příjemné pracovní prostředí a kolektiv místo výkonu zaměstnaní Olomouc - výborná dostupnost MHD nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění