Typ nabídky

Minimální mzda

Tester - junior (26-32.000 KČ)

referenční číslo: 38090 | aktuálnost: 13.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pracovní začátečnickou pozici v IT? Máte SŠ vzdělání nebo absolvovaný rekvalifikační kurz v oboru informatiky? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět!

Česká vývojářská společnost dodávající informační systémy do odvětví průmyslu hledá do týmu nového člena na pozici:
TESTER - JUNIOR (26-32.000 KČ)

Náplň práce

  • testování informačních systémů
  • vytváření testovací dokumentace
  • evidence chyb
  • účast na přejímací zkoušce softwaru zákazníkem
  • spolupráce s týmem vývojářů

Požadujeme

  • ideálně SŠ v oboru INFORMATIKA nebo rekvalifikační kurz
  • pokročilou znalost OS MS Windows
  • výhodou praxe v oblasti testování
  • výhodou základní znalost databází SQL
  • výhodou základní znalost programovacích jazyků Python, C, C#, Java
  • znalost nástrojů jako Jira nebo Confluence - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • reálný kariérní růst v rámci firmy
  • možnost účastnit se oborových konferencí a kongresů
  • příspěvek na rozvoj a vzdělávání
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Třebíč

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů