Typ nabídky

Minimální mzda

Tester elektroniky - automotive (35-43.000 Kč)

referenční číslo: 38055 | aktuálnost: 20.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený tester nebo čerstvý absolvent v oboru elektro? Zajímá Vás vývoj asistenčních systémů nebo vývoj a testování elektroniky ? Chcete se rozvíjet v automotive oboru a pracovat na zajímavých projektech pro nejlepší automobilky? Rádi byste pracovali v stabilní společnosti, která nabízí spousty benefitů?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Společnost působící ve vývoji v oblasti automotive hledá posilu do svého testovacího týmu na pozici:

TESTER ELEKTRONIKY - AUTOMOTIVE (35-43.000 Kč)

Náplň práce

  • testování jednotlivých komponentů a jejich funkcí dle požadavků zákazníka
  • příprava komponentů k testování
  • analýza závad nalezených během testování a následná konzultace s ostatními odděleními
  • pravidelný reporting výsledků
  • navrhování vhodných vylepšení v oblasti testování a elektroniky

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • vyhlášku 50/1975 Sb. § 5 a vyšší
  • alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny
  • schopnost orientovat se v elektro schématech
  • zájem o programování, např. Python, C výhodou
  • zájem o automotive
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • uplatnění pro absolventy
  • sick days
  • možnost napracování si dalšího volna
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • zprostředkování Multisport karty
  • jazykové kurzy a systém vzdělávání
  • zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
  • systém kafeterie
  • zvýhodněný operativní leasing na nové vozy
  • firemní akce a teambuildingy
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl