Typ nabídky

Minimální mzda

Tesař - dřevostavby, až 45 000 Kč, Jílovsko u Prahy

referenční číslo: 63e2218c0f371fb1270beb93 | aktuálnost: 08.11.2023

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Naším klientem je zavedená a stabilní výrobně-montážní společnost z oblasti výstavby moderních dřevostaveb, nedaleko Prahy.

V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozice tesařů pro dřevostavby.

Pokud uvažujete o stěhování do Prahy, nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost nedaleko Prahy.

Náplň práce:

- podíl na výrobě, přípravě a montážích dřevěných konstrukcí dřevostaveb

- výkon práce dle instrukcí vedoucího, dodržování pracovních předpisů a bezpečnosti práce

Pracovní pozice je vhodná jak pro zkušené tesaře, tak i pro absolventy, případně zájemce bez praxe, s chutí a zájmem o práci se dřevem.

Pokud ještě nemáte zkušenosti, velmi rádi Vás zaškolíme!

Uvítáme:

- vyučení - se zaměřením na zpracování dřeva -  velkou výhodou

- praxi v oboru - výhodou, ne podmínkou

- schopnost číst stavební výkresy - výhodou

- chuť pracovat na zajímavých projektech při výstavbě dřevostaveb

- manuální zručnost, pečlivost

- aktivní a zodpovědný přístup k práci a zadaným pracovním úkolům

- ŘP sk. B výhodou

- samostatnost a aktivitu

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zareagujte, a můžeme si o pracovní nabídce nezávazně popovídat.

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr ve společnosti na Jílovsku - Praha - západ

- hlavní pracovní poměr (lze i spolupráce na ŽL, na žádost kandidáta)

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým

- mzdové ohodnocení 30 - 45 000 Kč (dle předchozích zkušeností a praxe) + odměny

- samozřejmostí je dobré zaškolení

- příspěvky na stravování, cestovní náhrady, příspěvek na penzijní připojištění

- možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu

- působnost převážně ve Středočeském kraji, ojediněle i mimo něj

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč

Region: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení