Typ nabídky

Minimální mzda

TEPLICE - Brigáda ve skladu, nástup od 01.04.2023

referenční číslo: 43708 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledámě šikovné a spolehlivé brigádníky do skladu v Teplicích na pravidelné brigády.
Manipulace s materiálem Manipulace s těžkými břemeny Zaskladňování Práce se scannerem Administrativa spojená se skladem

Požadujeme

Plnoletost Spolehlivost a časová flexibilita - směny nárazově po-pá od 9:00 do 16:00 Fyzická zdatnost - budete tahat těžká břemena Čistý trestní rejstřík Potravinářský průkaz

Nabízíme

130,- hod Smlouva DPČ Dlouhodobá spolupráce Stravné 65,- směna (při odpracování 4 hod)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 130 - 130 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda