Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní operátor/prodejce

referenční číslo: 39091 | aktuálnost: 06.01.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

IV-Nakladatelství s.r.o. hledá do call centra v Děčíně energické lidi s obchodním talentem, kteří rádi komunikují, mají pozitivní přístup k práci i k životu, kultivovaný hlasový projev, umí pohotově reagovat na dotazy a námitky zákazníků a přivítají možnost dobrého výdělku.
Požadujeme:

češtinu jako mateřský jazyk, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
fixní plat + provize v neomezené výši, veškerá školení zdarma, pracovní dobu 32 hodin týdně (v pátek do 12.00), volné víkendy, 2 placené přestávky (20 minut dopoledne, hodinovou na oběd), každý měsíc sick day, vybavenou kuchyňku, studené a teplé nápoje zdarma, výbornou dostupnost.
Pokud Vás nabízená práce zaujala, napište nám nebo zavolejte na uvedené kontakty, rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku.
Tel: 474 770 330 (paní Mrhalová), e-mail: hajkova@iv-nakladatelstvi.cz
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair