Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní operátor/ka

referenční číslo: 5a25b3eca5ad957dfa450789 | aktuálnost: 20.02.2018

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, mladou společnost, pobočku renomované švýcarské společnosti, která umožňujeme našim zákazníkům zajistit ve svých firmách kvalitní pitný režim s co nejmenší zátěží pro přírodu, hledáme nového kolegu či kolegyni, kteří se chtějí podílet na rozjezdu úspěšné firmy, na pozici Telefonní operátor/ka:

Náplň práce

  • Práce z naší kanceláře nebo pohodlí Vašeho domova dle Vašich časových možností (OSVČ, HPP, DPP)
  • Domlouvání, plánování schůzek s kompetentní osobou ve firmě kam poté zamíří naši obchodníci
  • Práce v CRM

Požadujeme

  • Odvahu a vytrvalost
  • Schopnost přesvědčit potenciálního zákazníka ke schůzce
  • Zkušenosti z telemarketingu a telesales jsou výhodou
  • Znalost práce s MS Excel a Outlook nutná, jakýkoliv CRM systém výhodou

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení v jedné z našich poboček v Praze, Brně nebo Ostravě
  • Podporu šéfa i kolegů – jsme malý tým a táhneme za jeden provaz
  • Služební mobil, notebook
  • Možnost si svůj čas organizovat a plánovat, lze pracovat i z domova.
  • Výkonnostní bonus nemá horní limit, je to jen na vás, kolik si vyděláte
  • Možnost práce na HPP i ŽL
  • Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
  • Místo výkonu práce: Celá ČR
  • Možnost HOMEOFFICE

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Benefity: Mobilní telefon, Notebook

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty